Z nami Odzyskasz blask uśmiechu

Zmiana koloru zębów, która zmieni Twój uśmiech na całe życie

Marzysz o uśmiechu, który mówi więcej niż tysiąc słów? Zmiana koloru zębów to klucz do osiągnięcia, bezpiecznych, błyskawicznych i trwałych rezultatów, które odmienią Twój uśmiech. To nie tylko procedura wybielania zębów – to klucz do piękniejszego, pewniejszego uśmiechu, który rzuca się w oczy!

Nowoczesne technologie to gwarancja nie tylko białych zębów, ale także bezpiecznego procesu zmiany koloru zębów. To zaawansowane podejście do uzyskania białego i zdrowego uśmiechu, które nie tylko rewolucjonizuje proces zmiany koloru, ale także zapewnia trwałe rezultaty.

Polecamy szybkie i bezpieczne wybielanie zębów w różnych systemach. Na wizycie kontrolnej dobieramy odpowiednią metodę dopasowując do oczekiwań pacjenta, zawsze biorąc pod uwagę komfort i zdrowie.
Wybielanie jest najczęściej jednorazowym zabiegiem naświetlenia zębów. Metoda jest całkowicie bezpieczna i wielokrotnie przetestowana w instytutach i klinikach na całym świecie. W efekcie Twoje zęby będą jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. Dzięki zastosowaniu foto-aktywatora w żelu wybielającym, proces wybielania staje się bardziej efektywny, co pozwala na obniżenie stężenia żelu. To nowatorskie podejście przekłada się na znaczne zmniejszenie nadwrażliwości podczas zabiegu, jednocześnie zapewniając długotrwałe rezultaty.

 

UMÓW WIZYTĘ

wybielanie dentysta jaworzno stomatologia estetyczna

Dlaczego zęby zmieniają kolor?

Biel naszych zębów w wyniku długotrwałego oddziaływania różnych barwników ulega stopniowemu przebarwieniu. „Kolorowe” jedzenie i napoje z czasem wnikają w głębsze warstwy zęba zmieniając jego kolor. Szczotkowanie, nawet bardzo dokładne i częste nie zdoła przywrócić ich naturalnej bieli. Istnieje jednak możliwość by znowu cieszyć się lśniącym uśmiechem.

Bezpieczny i komfortowy zabieg:

Zabieg wybielania trwa zaledwie 45 minut, dzięki trzem sesjom po 15 minut. Wierzymy, że to optymalny czas, który zapewnia trwałe efekty, minimalizując jednocześnie nadwrażliwość. Technologia Photo-Fenton sprawia, że nasz system to jedyny na rynku, który wykorzystuje tę unikalną reakcję, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność.

Oferujemy nie tylko białe zęby, ale również pewność siebie i uśmiech, który przyciąga spojrzenia.

Odkryj nowy wymiar estetyki swojego uśmiechu! Rewelacyjne Rezultaty w Jednej Wizycie!

wybielanie dentysta jaworzno stomatologia estetyczna

Sytuacje bardzo nagłe

W sytuacjach bardzo nagłych (ból, złamanie zęba, utrata wypełnienia) Proszę nas poinformować pozostawiając numer telefonu, Postaramy się Państwa przyjąć w najkrótszym możliwym w czasie.

Leczenie zębów pod mikroskopem LEICA

Leczenie endodontyczne pod mikroskopem

Bezbolesne usuwanie zębów

Metoda ultradźwiękowa

Zdjęcia pantomograficzne tomografia komputerowa 3D

Konsultacje i leczenie implantologiczne oraz implantoprotetyczne

Stosujemy implanty i materiały renomowanych marek: dentsply friadent oraz noble

Our staff speaks English

We welcome customers abroad to visit us.

miejsca parkingowe

gabinety klimatyzowane

WiFi

wygodne płatności

miejsce przyjazne