Udoskonalamy Twój naturalny uśmiech

Zdrowy uśmiech na całe życie – Profilaktyka z Troską o Twój Uśmiech

U nas każdy uśmiech jest indywidualny, a Twoja pewność siebie zaczyna się od zdrowego i pięknego uśmiechu!

Stomatologia estetyczna w naszym gabinecie to model pracy, a zarazem obszerny dział wielu procedur, coraz bardziej doceniany i rozumiany przez pacjentów.  Oznacza on kompleksową opiekę nad pacjentem rozpoczynając od konsultacji, wypracowania profilaktycznych nawyków codziennych – uczymy jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej, zapobiegać wadom zgryzu oraz chorobom przyzębia potoczne nazywanej paradontozą.

Kładziemy nacisk na wzajemne zrozumienie i współpracę. Staramy się spełnić oczekiwania, aby uśmiech był zdrowy i piękny. Wspólnie z przygotowujemy dokładny plan leczenia w zależności od Twoich oczekiwań i przedstawionych przez nasz możliwości upiększenia twojego uśmiechu.

Nasze podejście łączy w sobie dbałość o zdrowie jamy ustnej z poprawą estetyki uśmiechu. Działania i zabiegi mają podnieść komfort Twojego funkcjonowania zarówno w aspekcie estetycznym jak i zdrowotnym. Dzięki nam, zmiany estetyczne są widoczne już po jednej wizycie, a trwałe rezultaty zyskasz na długi czas.

Nasz zespół specjalistów nie tylko dba o piękny uśmiech, ale także o Twoją pewność siebie. Daj swojemu uśmiechowi szansę zabłysnąć – umów się konsultację już dziś!

 

UMÓW WIZYTĘ

dentysta stomatolog jaworzno profilaktyka

Podstawowe usługi, które oferujemy w ramach stomatologii estetycznej, to:

• Piaskowanie zębów – to popularny i podstawowy zabieg, który polega na usunięciu osadu nazębnego z powierzchni zębów mający na celu usuniecie płytki nazębnej jako czynnika odpowiedzialnego za próchnicę czy choroby dziąseł. W tym celu stosuje się piaskarki wewnątrzustne jako urządzenia służące do czyszczenia wspomnianego osadu nazębnego. Zabieg ten jest bezbolesny i nieinwazyjny, a jego efekty są natychmiastowe.
Uzupełniony o zabieg fluoryzacji stanowi dodatkowe zabezpieczenie przeciw próchnicy czy nadwrażliwości zębów np. na bodźce zimne czy ciepłe.

• Zmiana koloru zębów – to zabieg, który polega na rozjaśnieniu zębów o kilka tonów. Przyczyną przebarwień zębów są m.in. palenie papierosów, picie kawy, herbaty, czerwonego wina, a także niektórych leków. Wybielanie zębów jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem, który pozwala na uzyskanie pięknego i białego uśmiechu.
Uśmiech jako integralna część twarzy, pełni istotną funkcję w określaniu atrakcyjności zewnętrznego wyglądu i odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu opinii otoczenia. Może wpływać znacząco na sukces w relacjach interpersonalnych. Dlatego warto zadbać o to, aby był nie tylko zdrowy, ale również pełen blasku i pewności siebie.

• Bonding – zębów, to nieinwazyjna procedura służąca szybkiej poprawie wyglądu uśmiechu poprzez delikatną lub bardziej zdecydowaną korektę kształtu lub i koloru zębów.
Jest to metoda bezpieczna dla zębów i odwracalna, umożliwiająca np. zamknięcie diastemy (szpary między zębami) poprzez nałożenie/doklejenie materiału kompozytowego na naturalne zęby. Ta technika przynosi szybkie efekty już w trakcie jednej wizyty stomatologicznej.

W Centrum Stomatologii Dental Art zapewniamy bezpieczne i skuteczne zabiegi stomatologii estetycznej dla pacjentów w każdym wieku. Nasza usługa to kompleksowy proces, podczas którego wraz z naszym zespołem, odkryjesz potencjał swojego uśmiechu. Dbamy o detale, precyzję i harmonię, aby Twój uśmiech był wyrazem Twojej osobowości i zarażał pozytywną energią.

Połączenie wiedzy, doświadczenia i najnowszych technologii, pozwala na osiąganie oczekiwanych efektów wizualnych. Nasze zaawansowane umiejętności i specjalistyczny sprzęt pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dzięki innowacyjnej technologii, pacjent może zobaczyć wirtualny projekt swojego nowego uśmiechu przed rozpoczęciem zabiegu stomatologii estetycznej. Takie podejście gwarantuje naturalny i precyzyjnie dopasowany efekt końcowy. Dzięki temu możemy osiągnąć najlepsze rezultaty estetyczne.

Kontakt

CENTRUM STOMATOLOGII
DENTAL ART

ul. Górnośląska 18
43-602 Jaworzno

tel. +48 32 66 00 535
kom. +48 660 053 464

Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 19:00

Umów wizytę