Kompleksowa opieka to zdrowy uśmiech

Zdrowie Twojego uśmiechu jest dla nas priorytetem!

Wierzymy, że usunięcie zęba to ostateczność, której unikamy do ostatniej chwili. Niemniej jednak, jeśli taka konieczność się pojawi, pragniemy zapewnić Ci kompleksową opiekę od momentu zabiegu aż po pełne odzyskanie pełnej funkcji i estetyki.

Chirurgia stomatologiczna to połączenie nauk z dziedziny chirurgii i stomatologii. Zabiegi chirurga stomatologicznego obejmują ekstrakcje zębów oraz rekonstrukcję tkanek. Często są ona uzupełnieniem terapii zachowawczej i endodontycznej. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksową opiekę chirurgiczną. Mamy indywidualne podejście do Pacjentów, priorytetem dla nas jest Twój komfort i dobre samopoczucie.

Nasz zespół specjalistów dba o to, aby każdy etap Twojej drogi do zdrowego uśmiechu był komfortowy i bezbolesny. Po usunięciu zęba gwarantujemy Ci indywidualną opiekę implantologiczną, dzięki której odzyskasz pełną funkcję zgryzu. Nasze zaawansowane technologie i doświadczeni eksperci sprawią, że proces ten będzie dla Ciebie jak najbardziej komfortowy.

Zabiegi chirurgiczne poprzedzamy kompleksowymi badaniami diagnostycznymi, a następnie tworzymy szczegółowy indywidualny plan leczenia. Dzięki najnowocześniejszym narzędziom i technologiom, takim jak zaawansowana diagnostyka cyfrowa, leczenie jest precyzyjne i skuteczne. Wykorzystujemy diagnostykę radiograficzną, rentgen panoramiczny i tomografię 3D, dokładnie diagnozujemy każdy przypadek i minimalizujemy inwazyjność zabiegów.

 

UMÓW WIZYTĘ

chirurgia stomatologiczna

Nasze usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej obejmują:

  • Ekstrakcje zębów: przeprowadzamy usuwanie zębów, zwłaszcza w przypadku zębów zatrzymanych, uszkodzonych, zainfekowanych lub zębów mądrości.

  • Ekstrakcja „piezo”: przeprowadzamy usuwanie zębów innowacyjną metodą opartą na zastosowaniu ultradźwięków. Za pomocą specjalnej końcówki generującej ultradźwięki, delikatnie oddzielamy ząb od otaczających tkanek. Dzięki tej metodzie, zabieg jest precyzyjny, a pacjenci nie doświadczają dyskomfortu.

  • Chirurgia implantologiczna: zajmujemy się wszczepianiem implantów stomatologicznych, które służą do zastąpienia utraconych zębów.

  • Chirurgia przyzębia: wykonujemy zabiegi chirurgiczne związane z leczeniem schorzeń przyzębia, odsłanianiem zębów czy resekcjami korzenia.

  • Chirurgia zatokowa: w przypadku planowania wszczepienia implantów w obszarze górnej szczęki, przeprowadzamy zabiegi związane z uniesieniem dna zatoki.

  • Przeszczepy kostne i tkanek miękkich: wykonujemy przeszczepy w celu przywrócenia utraconej tkanki kostnej lub miękkiej, co jest często potrzebne przed wszczepieniem implantów.

  • Zabiegi rekonstrukcyjne: przeprowadzamy procedury rekonstrukcyjne w celu przywrócenia funkcji i estetyki po urazach lub poważnych schorzeniach.

  • Chirurgia stomatologiczna dziecięca: przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne dostosowane do potrzeb dzieci, takie jak usuwanie zębów mlecznych czy leczenie schorzeń chirurgicznych u najmłodszych pacjentów.

W Centrum Stomatologii Dental Art przeprowadzamy różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej, wymagające specjalistycznej wiedzy oraz precyzji. Zawsze dbamy o komfort naszych pacjentów i przeprowadzamy zabiegi w znieczuleniu podawanym z wykorzystaniem systemu komputerowego.

chirurgia stomatologiczna dentysta jaworzno

miejsca parkingowe

gabinety klimatyzowane

WiFi

wygodne płatności

miejsce przyjazne